signlogo

71 362 75 94

 

 

Sitodruk

Druk cyfrowy

Format danych graficznych

PDF, AI, EPS (max. CS 5)

TIFF kompresja LZW

PSD, PSB - kompresja RLE

CDR

JPEG w dobrej jakości

Grafika

Logotypy, napisy itp. zwektoryzowane (w krzywych)

Minimalna grubość linii w projekcie

2 mm / w skali 1:1

1 mm / w skali 1:1

Kolory

Pantone, RAL lub HKS W przypadku grafiki płaskiej (bitmapy) z projektem należy przesłać proof lub wydruk wysokiej jakości na papierze A3 - do kalibracji barw w bitmapach*.

CMYK - pomocne wskazanie kolorów Pantone, RAL lub HKS albo przesłanie proofa lub wydruku wysokiej jakości na papierze A3 - do kalibracji barw w bitmapach*.
Kolor czarny w zależności od materiału:
flagowe: C0 M0 Y0 K100
solwent: C50 M50 Y50 K100

Bitmapy w projekcie

min. 80 dpi / w skali 1:1

100 - 150 dpi / w skali 1:1

Margines (spad)

5 cm (margines nie jest wymagany jeśli tło jest jednolite - np.: flaga z logo firmy na jednolitym tle).

Przymiary

Niektóre projekty (np. Bowflag®, Winder) wymagają przygotowania w oparciu o przymiary, które są udostępniane przez dział handlowy na etapie składania zamówienia.

*Dodatkowe informacje dostępne w Ogólnych Warunkach Dostawy: http://www.flagi-sign.com.pl/praktyczne_ogolne_warunki_dostawy

Przesłanie danych graficznych.

Pliki poniżej 5 MB można przesłać pocztą e-mail wraz z zamówieniem. Pliki powyżej 5 MB można przesyłać za pomocą darmowych serwisów do masowego udostępniania plików, np. WeTransfer czy Dropbox.

Opłaty za projekty, korekty w projektach.

Przesyłane pliki graficzne powinny być przygotowane wg wytycznych Sign Poland Sp. z o.o. Sign Poland Sp. z o.o. nie pobiera opłat za przygotowanie prac typu:

  • ułożenie napisu czy logo w określonym wymiarze (szablonie) w przypadku określenia wyraźnych wytycznych przez Zamawiającego (np. podania kroju i koloru czcionki). Klient otrzyma maksymalnie trzy warianty wizualizacji do wyboru;

  • jednorazowa korekta w projekcie (np. przesunięcie napisu względem logo, zmiana rozmiaru grafiki, zmiana koloru, itp.);

  • przygotowanie pliku podglądowego (pdf) w celu potwierdzenia danych graficznych do druku.

 

 

Sign Poland Sp. z o.o. pobiera opłaty za usługi graficzne w przypadku wykonania przez dział graficzny prac typu:

  • wykonanie projektu graficznego od podstaw, bez określenia przez Zamawiającego wyraźnych wytycznych dotyczących koloru, kroju czcionki, braku logotypu w odpowiednim formacie danych, (np. jpg słabej jakości, który wymaga wektoryzacji na potrzeby druku); wielokrotne, czasochłonne zmiany-korekty projektu graficznego wymagane przez Klienta.

 

 

Po przesłaniu przez Klienta danych graficznych, są one weryfikowane przez dział graficzny Sign Poland - oceniana poprawność wykonania. Na tym etapie, gdy występują nieprawidłowości w projekcie - ustalane jest między Zamawiającym a opiekunem handlowym czy Zamawiający poprawi dane we własnym zakresie, czy też wdrażana jest usługa graficzna.

 


Wysokość opłaty za usługę graficzną:
150 PLN (netto) za 1 godzinę pracy grafika (kwota minimum).

 

W razie pytań i wątpliwości prosimy kontaktować się z działem graficznym:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel.: 691 680 691

 

Pliki do pobrania

Copyright 2019 - Sign Poland Sp z o.o.

Message Us
poniedziałek - piątek 8.00 - 16.00 +48 71 361 41 14
skontaktuj się z nami formularz kontaktowy