signlogo

71 362 75 94

Flagi używane na zewnątrz pomieszczeń są nieustannie narażone na działanie czynników atmosferycznych takich jak, wiatr, deszcz, zanieczyszczenie środowiska, itp. Aby służyły Państwu jak najdłużej, prosimy przestrzegać poniższej instrukcji:

 

Flagi standardowe - eksponowane na drzewcach i masztach stacjonarnych

 1. Flagi muszą mieć dostatecznie dużo miejsca, aby nie zahaczały o drzewa, maszty, druty czy budynki.

 2. Przy prędkości wiatru 30 km/h i powyżej należy bezwzględnie ściągnąć flagi do dołu masztu, jeżeli prędkość wiatru przekracza 25 km/h, wówczas należy obniżyć flagi do połowy masztu.

 3. Flagi należy prać wystarczająco wcześnie, zanim brud wniknie w strukturę materiału. Sugerowany okres konserwacji, co trzydzieści dni.

 4. Prosimy przestrzegać symboli pralniczych.

 5. W przypadku jakichkolwiek uszkodzeń należy flagę oddać natychmiast do naprawy by nie dopuszczać do jej dalszego niszczenia.

 6. Flaga uszkodzona lub brudna wygląda nieestetycznie i negatywnie wpływa na promocję. Usługa serwisowa jest odpłatna.

 7. Nasze flagi i transparenty produkowane z markowego poliestru mogą być prane w pralkach, w temperaturze 60 °C przy użyciu środków piorących przeznaczonych dla tego typu tkanin.

 8. Flagi i transparenty przeznaczone do używania na zewnątrz nie wymagają prasowania. Flagi i transparenty przeznaczone do dekoracji wnętrz mogą być prasowane. Prosimy postępować według oznaczeń na metkach.

 9. Ostrzegamy, że proces czyszczenia chemicznego może doprowadzić do niekorzystnej zmiany kolorów flag, dlatego odradzamy ten sposób prania.

 

 

Flagi podwójne

 1. Flagi podwójne, ze względu na sposób wykonania, mają większą masę i dlatego przy mocniejszym wietrze częściej ulęgają uszkodzeniom. Należy bezwzględnie przestrzegać przepisu o ściąganiu ich w dół przy wietrznej pogodzie.

 2. Flagi podwójne nie mogą być prane i prasowane.

 

Zasady użytkowania flag kompletowanych razem z systemami: Bowflag®, Winder, Q-Frame CS itp., zawarte są w instrukcjach montażowych - do pobrania bezpośrednio z opisu produktu dostępnego na www.sign.pl.

W przypadku nieprzestrzegania powyższych zasad odpowiedzialność producenta za ewentualne uszkodzenia flag zostaje wyłączona.

 

Pliki do pobrania

Copyright 2019 - Sign Poland Sp z o.o.

Message Us
poniedziałek - piątek 8.00 - 16.00 +48 71 361 41 14
skontaktuj się z nami formularz kontaktowy