signlogo

71 362 75 94

Firma Sign Poland Sp. z o.o. oferuje najwyższej jakości produkty (flagi, banery reklamowe, systemy do prezentacji), które pozwalają na swobodne kreowanie przestrzeni reklamowej.

Sign Poland Sp. z o.o. istnieje  na rynku od 1997 roku. Możemy pochwalić się długoletnią współpracą z wieloma Klientami, którzy cenią nas za rzetelność w biznesie. Wiedzą, że zawsze mogą liczyć na szybką i sprawną realizację, na fachowe doradztwo zespołu doświadczonych pracowników i na najnowocześniejsze technologie produkcyjne. Nasze produkty cieszą się uznaniem ze względu na wysoką jakość wykonania, estetykę i atrakcyjność. Dostarczamy je agencjom reklamowym, organom państwowym, producentom w branży paliwowej, samochodowej, odzieżowej, budowlanej oraz wielu innym firmom, z którymi współpracę bardzo sobie cenimy.


Będąc członkiem międzynarodowej organizacji Flag Alliance możemy wdrażać na lokalnym rynku te same rozwiązania innowacyjne, co w pozostałych krajach Europy i świata oraz ciągle doskonalić nasze kwalifikacje zawodowe, by móc jak najlepiej spełniać oczekiwania Klientów.

Mamy nadzieję, że nasze propozycje przyczynią się do rynkowego sukcesu Państwa firmy. Pracownicy działu handlowego zawsze pomogą Państwu dobrać najbardziej efektywną formę reklamy oraz sposób jej prezentacji.


Oferujemy rozwiązania w zakresie: reklama zewnętrzna i wewnętrzna, punkt sprzedaży, event i rekreacja, powierzchnie targowe.

 

Copyright 2019 - Sign Poland Sp z o.o.

Message Us
poniedziałek - piątek 8.00 - 16.00 +48 71 361 41 14
skontaktuj się z nami formularz kontaktowy