signlogo

71 362 75 94

1. Zgodnie z Państwa wytycznymi i danymi graficznymi dział graficzny przygotowuje przesłany przez Państwa projekt do druku flagi, baneru lub transparentu. Na życzenie Klienta oferujemy również usługi graficzne, dotyczące tworzenia projektów od podstaw. Do Państwa dyspozycji oddajemy profesjonalny zespół grafików Sign Poland Sp. z o.o.

2. Na jego podstawie wykonamy klisze, które posłużą do przygotowania sit drukarskich w naświetlarni gigantograficznej.

3. Poprzez komputerowe mieszanie i dozowanie farb, uzyskamy dowolne kolory lub odcienie z palet ®PANTONE, ®RAL, ®HKS lub własnej bazy barw. Dysponujemy również nowoczesnym urządzeniem budującym recepturę koloru na podstawie wzoru przesłanego przez klienta.

4. Następnym etapem produkcji jest przeniesienie za pomocą sterowanych komputerowo dużych sit drukarskich (200 x 600 cm) zaprojektowanego obrazu na tkaninę.

druk

5. Stosując technologię druku dyspersyjnego nadruk na tkaninie flagowej zostaje utrwalony w specjalnej maszynie parą wodną o wysokim ciśnieniu i temperaturze. W maszynie piorącej detergenty wypłukują z tkaniny nadmiar farby by po jej wysuszeniu i wyprasowaniu mogła trafić do ostatecznej obróbki.

6. W zależności od potrzeb Klienta  proponujemy również druk cyfrowy, przy zastosowaniu kolorystyki CMYK.

cyfra

7. W krajalni zadrukowany materiał zostaje podzielony na pojedyncze wydruki.                                                                        

krojownia

8. Ostatnim procesem produkcyjnym jest szycie (konfekcjonowanie) flag. Po wykończeniu w szwalni Klient otrzymuje końcowy produkt, zgodny z wytycznymi dotyczącymi konfekcji z zamówienia.

szwalnia 2 

Copyright 2019 - Sign Poland Sp z o.o.

Message Us
poniedziałek - piątek 8.00 - 16.00 +48 71 361 41 14
skontaktuj się z nami formularz kontaktowy