signlogo

71 362 75 94

Druk cyfrowy na nowoczesnych maszynach MUTEX TX 250

Posiadamy nowoczesne maszyny drukujące MUTEX TX 250 wyspecjalizowane w druku na tkaninach flagowych o maksymalnej szerokości brytu 250 cm.

Zastosowanie odpowiednich farb drukarskich i materiałów pozwala uzyskać przenikalność druku na drugą stronę dzianiny do 80%.

Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii utrwalania nadruk jest błyszczący, trwały i odporny na powstawanie załamań i kruszenie się farby podczas eksploatacji.

Nowoczesne maszyny drukujące Mutex zostały zbudowane na bazie maszyn Mutoh i zmodyfikowane o najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań umożliwia połączenie dużej wydajności z najwyższą jakością. Nowoczesne maszyny wyposażono w nowe efektywne oprogramowanie, precyzyjny mechanizm napędzający, system pomp głowicowych oraz oświetlenie powierzchni druku, pomocne przy wizualnej kontroli druku.

Wysoką wydajność maszyn uzyskuje się dzięki zamontowanym głowicom drukującym z kanałami kolorystycznymi. Maszyny są wyposażone i skalibrowane na nowoczesny system tuszów. Dzięki stosowaniu tuszów CMYK i alternatywnych kombinacji uzyskuje się dużą prędkość wydruku z zachowaniem wysokiej rozdzielczości.

Na zakup maszyn firma otrzymała dofinansowanie ze środków unijnych w ramach programu „Wzrost konkurencyjności dolnośląskich przedsiębiorstw. Dotacje inwestycyjne dla MŚP wspierające innowacyjność produktową i procesową na poziomie przedsiębiorstwa.” W ramach tego projektu inwestycyjnego nastąpiła rozbudowa zakładu poprzez doposażenie parku maszynowego w nowe urządzenia.

 

program-regionalny-etykieta

Copyright 2019 - Sign Poland Sp z o.o.

Message Us
poniedziałek - piątek 8.00 - 16.00 +48 71 361 41 14
skontaktuj się z nami formularz kontaktowy