signlogo

71 362 75 94

Druk solwentowy na nowoczesnych maszynach Mutoh Blizzard

Posiadamy nowoczesne maszyny drukujące Mutoh BLIZZARD wyspecjalizowane w druku na tkaninach PCV o maksymalnej szerokości brytu 220 cm.

Wyposażenie w System Stałego Zasilania z elektronicznym i mechanicznym systemem kontroli poziomu atramentu czyni z Blizarda maszynę iście produkcyjną. System wyposażony jest we własne filtry i pompy co gwarantuje prawidłowe ciśnienie atramentu i ma wpływ na stabilną pracę głowic a co za tym idzie idealny wydruk.

Ploter sam dobiera tryb druku, rodzaj rastra i rozdzielczość w zależności od odległości w jakiej wydruk będzie prezentowany- od 360 x 360 poprzez 540 x 720 na 720 x 720

Wykonywane przez nas wydruki do systemów display oraz wydruki wielkoformatowe nie wymagają laminowania i są odporne na czynniki atmosferyczne. Do druku stosujemy najwyższej jakości media typu frontlit, backlit, blockout i inne.

Na zakup maszyn firma otrzymała dofinansowanie ze środków unijnych w ramach programu "Wzrost konkurencyjności dolnośląskich przedsiębiorstw. Dotacje inwestycyjne dla MŚP wspierające innowacyjność produktową i procesową na poziomie przedsiębiorstwa."

W ramach tego projektu inwestycyjnego nastąpiła rozbudowa zakładu poprzez doposażenie parku maszynowego w nowe urządzenia.

 

program-regionalny-etykieta

Copyright 2019 - Sign Poland Sp z o.o.

Message Us
poniedziałek - piątek 8.00 - 16.00 +48 71 361 41 14
skontaktuj się z nami formularz kontaktowy