signlogo

71 362 75 94

Flagi drukowane techniką liniową

Druk liniowy polega na nakładaniu kolejnych kolorów na flagę. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii komputerowego mieszania farb w systemach ®PANTONE, ®RAL, ®HKS oraz własnej bazy kolorów, dobrane kolory zaspokoją oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

 

1. Nowoczesny system kalibracji sit pozwala nałożyć kolejno 12 kolorów przy zachowaniu najwyższej jakości pasowania.

2. Technologia jaką dysponujemy pozwala również na wykonywanie w ramach koloru podcieni, przejść tonalnych np. drukując element w kolorze czarnym możemy używając procentowego rozjaśnienia uzyskać odcień szarości. Znacznie zwiększa to możliwości projektowania flag poszerzając gamę barw bez dopłaty za następny kolor.

 

alfa

 

 

Flagi drukowane techniką rastrową

Sign Poland oferuje Państwu możliwość produkcji flag przy użyciu technologii druku rastrowego CMYK. Jedną z najważniejszych zalet druku rastrowego jest możliwość przenoszenia na tkaninę wielobarwnych fotografii i motywów. Fakt ten sprawia, że nawet najbardziej wymyślne koncepcje reklamowe stają się realne.

 

Aby sprostać wysokim wymaganiom naszych Klientów, stosujemy najnowocześniejsze i najbardziej efektywne technologie nadruku. W zależności od przeznaczenia proponujemy Państwu druk rastrowy w rozdzielczościach od 6 do 18,5 punktów na cm kw. Do ekspozycji reklam we wnętrzach proponujemy rastrowy druk o wysokiej rozdzielczości 18,5 punktów na cm kw. Gwarantuje on dokładne odwzorowanie motywów i konturów projektu oraz szczególnie głębokie i nasycone barwy. Dla flag prezentowanych na masztach wolnostojących proponujemy raster o rozdzielczości 6-11 punktów na cm kw.

 

lech

 

 

Druk dyspersyjny na tkaninach

Metoda druku dyspersyjnego polega na utrwaleniu nałożonych na tkaninę obrazów w komorze, w której tkanina poddana zostaje działaniu gorącej pary wodnej pod wysokim ciśnieniem. Powoduje to wniknięcie farby w strukturę włókien poliestrowych, które zmieniają barwę. Pigment, który pozostaje na zewnątrz włókien w następnym etapie produkcji zostaje usunięty za pomocą detergentów. Pozostaje tylko tkaninę wysuszyć i wyprasować.

 

Dzięki zastosowaniu tej metody druku powierzchnia zabarwiona jest miękka, błyszcząca i nie różni się swoimi właściwościami od białych, niezadrukowanych fragmentów flagi. Zaletą jest również znaczne zwiększenie odporności barw na działanie promieniowania UV, warunków atmosferycznych co znacznie zwiększa żywotność flag.

Copyright 2019 - Sign Poland Sp z o.o.

Message Us
poniedziałek - piątek 8.00 - 16.00 +48 71 361 41 14
skontaktuj się z nami formularz kontaktowy